Pyetje dhe përgjigje në lidhje me vetura (313 pyetje)

Bmw 118-120d apo Audi 1.9-2.0 tdi

drenush haxhiu 2017-01-21 6:36:23.MD 0 përgjigje
Bmw 118-120d apo Audi 1.9-2.0 tdi

Pershendetje Desha Te Ju pyes jam i interesuar Per nje vetur Bmw 118-120d ose Audi a3 1.9-2.0 TDI 2005-2006 Por nuk e di qësht Puna e tyre a kan naj problem dhe qfar shpenzimesh kan kto 2vetura.Flm Paraprakisht.

Shiko përgjigjet

Problem me sauk

Arditi 2017-01-21 11:30:23.PD 0 përgjigje
Problem me sauk

Pershendetje shoke e kam nje passat B4 eshte benzin edhe temperatura e kerrit vazhdimisht po i rrin ne 0 - dmth as veres as dimrit nuk shkon ne gjysem vetem ne 0 rrin gjith kohen , edhe sauku qe e nxenë veturen nuk i lshohet dimrit hiq edhe ne temperatura -25 grade nuk i lshoeht fare, termostati me kan thene qe eshte mire e ka ne rregull sepse mbrenda vetures nxehet mire , ama temperatura i rrin 0 edhe sauku nuk i leshohet a ka dikush naj ide cka mundet me qene

Shiko përgjigjet

bmw 320d automatik shpenzimet shum te medha

feim 2017-01-20 9:13:51.MD 0 përgjigje
bmw 320d automatik shpenzimet shum te medha

a osht normale ne qytet ky tip i vetures bmw 320d automatik 2002 me pas harxhime kaq te medha (10L naft dikun rreth 80 km qytet ) ose qka mun me kan problemi ?

Shiko përgjigjet

Bmw 320d

Bmw 2017-01-13 11:12:25.MD 0 përgjigje

Bmw 320d pom qet tym zi kur i jep gaz kshtu gjendja e motorrit osht e mire ec mire turbina osht mire vetem kur i jap gaz qet tym zi a ka kush naj ide qka munet me pas flm

Shiko përgjigjet

A mundet mem ndihmu dikush per nje problem rreth golf 6

Bleron 2017-01-13 9:28:07.MD 2 përgjigje
A mundet mem ndihmu dikush per nje problem rreth golf 6

Pershendetje, kam nje pyetje per ju E kam veturen Golf 6, 1.6 TDI viti prodhimit 30.12.2010 Shpesh po e dhez driten e Particulate Filter, pom qet tym te bardh mbrapa, hargjimet po i ka shume te mdhaja Kjo po nalet kur po e munoj mandej. A mundet me u nal kjo naj qysh, kit problem Golf 6, 1.6TDI qe jan Automatik nuk e kan kete problem vetem Manual qe jane. Ju faleminderit

Shiko përgjigjet

Alfa romeo 166

Bujar 2016-12-30 6:34:53.MD 0 përgjigje
Alfa romeo 166

Perhsendetje Kom 1 alfa romeo 166 I cili ka Problem me Llamell . jom i interesum mja ble Korpen dhe Llamellen . kush ka mundsi mem tregu se ku muna me ja gjet kto Flm ..

Shiko përgjigjet

Opel zafira 2003 kam probleme me nxemjen

Argjend Hoxha 2016-12-28 1:41:09.MD 0 përgjigje
Opel zafira 2003 kam probleme me nxemjen

Nuk nxen brenda pa u vozitur minimum 20km A asht normale apo ka ndonje defekt

Shiko përgjigjet

Opel vectra a problem me nxemje

Albion deliu 2016-12-27 10:12:29.PD 0 përgjigje
Opel vectra a problem me nxemje

Opel vectra a 1994 osht edhe mrena kur po bohet ftoft spo mi ter xhamat sdi pse po mi bon mrena ynyr edhe pse bohet nxet teper ama.xhamat si ter veq i avullon krejt ynyr i bon

Shiko përgjigjet

Fiat marea problem me nxemje.

Adriatik Gashi 2016-12-26 3:26:58.MD 0 përgjigje
Fiat marea problem me nxemje.

Pershendetje , deshta me ju pyet a ka pas kush problem me nxemje fiat marea 2002 po nxen veq nqoft se i jep gaz shum (obertaja 20+) , ose a din kush ku ka servis tmir per fiat. Ju faleminderit.

Shiko përgjigjet