Pyetje dhe përgjigje në lidhje me vetura (340 pyetje)

Audi A4 B6

Agon Curri e hënë, 20 mars 2017 10:44:08 0 përgjigje
Audi A4 B6

A mund te me tregoni se a ja vlen kjo makine

Shiko përgjigjet

Audi A4 B6 apo Golf 4

Agon Curri e enjte, 16 mars 2017 11:03:26 0 përgjigje

Cilin ma kishi preferu a eshte i mir Audi a4 b6 apo jo

Shiko përgjigjet

Mercedes c220 cdi 2005 manual apo automatik?

Feri Haxhija e martë, 14 mars 2017 10:33:08 0 përgjigje
Mercedes c220 cdi 2005 manual apo automatik?

Deshta me pyt per kit lloj te mercedesave 203 c220 cdi qysh i kan harxhimet a kan defekte edhe a ma inpreferum osht automatiki apo manueli flm per mirkuptim

Shiko përgjigjet

golf4 1.6 sr automatik benzin

dani e diel, 12 mars 2017 16:50:19 0 përgjigje

pershendetje kam ni golf 4 sr 1.6 automatik akish mujt kush mem tregu se sa litra benzin i hargjon lokal apo magjistrale e tj dhe cilat jan defektet qe shfaqen ma shpesh te kto vetura.ju falnderit ne pergjigje

Shiko përgjigjet

Cfare me sugjeroni te blej 2005 ? X5 , 530xd apo 320 ?

Er Onuzi e diel, 12 mars 2017 13:46:48 0 përgjigje
Cfare me sugjeroni te blej 2005 ?  X5 , 530xd apo 320 ?

Dhe doja te dija cila ka difekte me shume dhe cila ka pjeset me te shtrejta

Shiko përgjigjet

Mercedes E320 CDI 2003

Arben Jashari e shtunë, 11 mars 2017 02:14:29 1 përgjigje
Mercedes E320 CDI 2003

Qka mendoni per per MERCEDES E320 CDI 2003. A kan defekte edhe hargjime?

Shiko përgjigjet

Audi A4 2004

Agon Curri e premte, 10 mars 2017 08:25:17 0 përgjigje

A ja vlen per kete makine apo me mire Golf 4 ose Opel Astra H

Shiko përgjigjet

Golf 4 apo Opel Astra H?

Lorik Asllani e enjte, 9 mars 2017 13:53:42 0 përgjigje

Golf 4 apo Opel Astra H, cilin ma preferoni dhe per qfar arsye eshte me i mir se tjetri?

Shiko përgjigjet

Golf 5 1.6 fsi 2006 ?

Valmir Halili e martë, 7 mars 2017 19:12:55 1 përgjigje

A ja vlen me ble

Shiko përgjigjet

ME 5000 euro qfar kerri ma kishi preferu

Lorik Asllani e martë, 7 mars 2017 12:45:53 0 përgjigje

qfar kerri ja vlen me qito pare me ble

Shiko përgjigjet