Kjo veture ka pas 2870 vizita

Vetura në shitje Mercedes-Benz C 250


 
25,800 EUR
Marka & Modeli, Lloji:
Mercedes-Benz C 250, Limuzinë
Viti prodhimit:
2012
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
2200 cm³
Transmisioni(Marshi):
Automatik
Ngjyra:
Bardhë
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
165 000 KM
Gjendja:
E përdorur
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

MERCEDES C250 VITI 2012 4MATIK AMG PAKET 7G TRONIK

MERCEDES C250 VITI 2012 4MATIK
FULL AMG PAKET
BLUE EFFICIENCY
7G TRONIK
PANORAME
BI-XENON LED MRAPA
SENZORA PARA DHE MRAPA
SHPEJTSIT DHE PULLAT NE TIMON
PASQYRET I PALOHEN
ULESET ME NXEMJE
ECO FUNKSION
2 QELSA
I REGJISTRUAR RKS
QMIMI 25800 EURO
TEL.044 100 141
TEL.044 100 131

Kontakto shitësin

AutoSallon FATIJONI

Auto Sallon
044 100 141

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh


    Komentet rreth veturës