Vetura Ne Shitje

@veturaneshitje

Vetura ne Shitje.Shesim Lloje te Ndryshme te Makinave ne Gjendje te Rregullt.Shesim Vetura ne tabela te Gjermanise,Zvicres,Frances,etj
Shesim Vetura me dogan dhe pa dogan
Me qmime normale
Shesim Vetura te ndryshme si Dizell,Benzin,Manual,Automatik,Tiptronik,etj
Per me Shume (+383) 045-505-565
Rruga Ferrid Curri perball Melodia Px


045 505 565
Prishtinë

Anëtar prej 08/2018

Dëshironi ta regjistroni biznesin?
REGJISTRO BIZNESINNuk ka oferta te postuara nga ky autobiznes