Këshilla dhe informacione

Audi A3 Sportback 2017

4/28/2017
A3Sportback

Audi A3 Sportback e-tron i redisignum nuk eshte nje Hybrid normal por nje plug-in Hybrid i cili e bashkon luksin me sportin. Se bashku me nje A3 vjen dhe nje karikues per te shpia i cili eshte pjese e programit "Audi energy".

Lexo më shumë

Porsche Cayenne GTS e re me ngjyre te kuqe

4/28/2017
CayenneGTS

Porsche Cayenne  GTS eshte nje makine super luksoze por edhe e shpejte, e cila ka nje motorr 3.6 litersh 6 cilindrik i cili prodhon 440 kuajfuqi dhe 442 Njutonmeter.

Lexo më shumë

Chevrolet Corvette me e shpejta e prodhuar ndonjehere!

4/26/2017
CrovetteFastest

Chevrolet do te sjelle super makinen e re Corvette ZL1 i cili ka nje motorr 6.2 litersh dhe do kete mbi 700 kuajfuqi.

Lexo më shumë

Vetura e re BMW X5 2018

4/26/2017
X5/2018

Nga pamja e jashtme BMW X5 2018 do te jete shume attraktive dhe elegante. Designi i ketij modeli do te jete i ngjashem me paraardhesit e tij dhe ne karosseri do te perdoret prap shume alumin. Ne pjesen e perparme do te shohim disa vende per te depertuar ajri ne branikun e pare. Feneret e makines do te mbesin pothuajse te njejtit po do te kene ndryshim ne furnizimin e drites, gjithashtu feneret e tjere do te jene te pajisura me teknologjine me te fundit te LED.

Lexo më shumë

Ford Fiesta

4/24/2017
FordFiesta

Keni menduar qe Ford Fiesta eshte i vogel? 

Lexo më shumë

Aston Martin DB11 cabrio

4/24/2017
DB11CABRIO

Versioni cabrio i kesaj makine deri tanime eshte e njohur si Aston Martin DB11 Volante. Sikur se te modelet e meparshme Aston Martin do te sjelle nje cabriolet. Kjo makine do te dale ne treg ne fillim te vitit 2018.

Lexo më shumë

Mansory Stallone

4/23/2017
MansoryStallone

Makina Mansory Stallone eshte nje makine e bazuar ne Ferrari 500GTB Fiorano. Mansory Stallone ka nje pako designi qe ndryshon makinen krejtesisht nga modeli serik nga braniku i pare deri tek braniku i pasem.

Lexo më shumë