Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1441 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:58:50

18,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Vw Golf 7 Gtd

Shitet Vw Golf 7 GTD,2.0 Tdi,Automatik(F1),Viti i prodhimit 2013,Klimatronik,Uleset me nxemje,Xhamat me rrym,Pashqyret elektronike,Vallonin me pulla,Tempomat,Senzor shiu,Parking senzora,Led para dhe mbrapa.etj.Tel:045 972-363


Shpërndaje:

Veturat e fundit