Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 251 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2019 13:04

12,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 207 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen BMW 525 xDrive 3.0 diesel

BMW 525 xDrive 3.0 diesel

Viti i Prodhimit 2008, Facelift, E ardhur nga Zvicrra, Automatik, Navi,Bord Kompjuter, Komanda ne timon, CD/DVD, CD-Box 6, AUX, Perde mrapa
Uleset me nxemjse dhe me pulla per levizje, Klime dysezonale, Senzora para dhe mrapa, Te gjitha pasqyret antireflektuse ndaj dritave, 3 Qelsa etj
Vetura eshte ne gjendje te rregull dhe nuk ka nevoj per asnje investim me te voglein. 207 mij KM te kalume me liber te servisit

Ndrrim i mundshem vetem me BMW


Shpërndaje:

Veturat e fundit