Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 321 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2019 16:50

18,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 211 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI Q5 2.0 TDI 170 S-LINE QUATTRO

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Senzorë parkimi

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit