Vetura në shitje Peugeot 208

Kjo veture ka pasur 353 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 10:46

8,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 127 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 208 1.4 HDI AUTOMATIK

KILOMETRAZHI I GARANTUAR
SERVISIMI I RREGULLT PEUGEOT FRANCE

QMIMI ME DOGANIM + HOMOLOGIM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit