Vetura në shitje Toyota 4-Runner

Kjo veture ka pasur 414 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2019 07:26

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Toyota 4Runner

Toyota 4Runner 3.0 TD vp 1999
4x4 funksional
Klim,air bag ,RKS
Eshte e punuar ekstra per Off Road
Guma treja
Branik i hekurit me drita mjegulle dhe hallogenka
Te gjitha serviset e kryera ule,filtera naftit t'ules ,t'ajrit
Kaishin e rebrasnit t'ndrrum
Gjendja perfekte
Gjithqka funkdionale
Per me shum info kontakto 045527029


Shpërndaje:

Veturat e fundit