Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 262 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:58:14

7,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 229 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Audi A3 Automatik

Shitet Audi A3 Automatik,2.0 Tdi,Viti i prodhimit 2009,Klimatronik,Uleset me nxemje,Xhamat me rrym,Pashqyret elektronike,Vallonin me pulla,Shpejtesi ne vollan (F1),Navigacion,Senzor shiu,Uleset gjysem lekur,Senzor parkingu,Led para dhe mbrapa,etj,Pa Dogan.Tel:044 406-051,045 972-363.


Shpërndaje:

Veturat e fundit