Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 484 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 11:33

8,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 214 231 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK - DSG, I DOGANUAR

VW TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK - DSG, I DOGANUAR
VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Tempomat, Komanda ne timon, Cd radio, Bordkompjuter
Senzora para e mbas, Parkohet vet ne menyr elektronike, etj etj.
Vetura esht e posardhur nga Gjermania dhe i Doganuar me homologim.
049-859-859
044-777-075


Shpërndaje:

Veturat e fundit