Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 116 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2019 11:46

11,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 255 497 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION AUTOMATIK DSG

-Vw Tiguan
-Motorri 2.0
- 103 kw / 140 PS
-Viti i prodhimit 2009
-Dizel
-Automatik DSG / tiptronik
- 4 Motion (4x4)
-Kamer
-Sensora parkingi
-Ulset me nxemje
-Navigacion touchscreen
-Aux / cd player
-Bluetooth
-2 qelsa
-Libra te servisit te gjitha serviset e kryera
-Doganen e paguar i sapo ardhur nga Gjermania
-Komanda ne vollon
-Tempomat
-Fellne
-Gomat e reja
-Kukë terheqse
-Gome rezerv
-Shume ne gjendje te mire
-Shume i paqt si mrena ashtu dhe jasht
-Kontakti : 044149990

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit