Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 107 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/03/2019 14:01

9,000 EUR
8,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 100 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Citroen C4

Shes Citroen C4 i Sapo ardhur ne Kosovë,ne gjendje te rregullt.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit