Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 645 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/04/2019 09:50

10,898 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 483 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 TDI GTD

Vw Golf 6 2.0 TDI GTD
I ardhur nga Gjermania 🇩🇪
Viti i prodhimit 2010
Me dogan te paguar i pa vozitur ne KS
125 kw / 170 PS
6 Shpejtsi
Me libra te servisit te gjitha serviset e kryera
2 qelsa
Kamer
Sensora parkingi para dhe mas
Sistem vetparkimi
Ulset me nxemje
Klimatronik
Shiber
Fellne 17 me gomat te reja
Navigacion touchscreen
Aux / USB / cd player
3 opcione te vozitjes Comfort / Normal / Sport
Drita robotike xenon dhe bi-xenon
Komanda ne vollon
Tempomat
4 xhamat me rryme
Pasqyret i palohen
Kontakti : 044149990

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit