Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 87 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 17:34

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 216 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Albert

  • Podujevë
  • 044 406 206

Opel Astra 1.7 CDTI

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI 92kw 125ps viti prodhimit 2008 vetura ka 216000 km me garancion vetura ka dogan dhe homologim te paguar vetura posedon xhama eletrik klima tronik tempomat bord kompjuter te madh pulla ne vollan panoram ulse me nxemje goma te reja liber servisi per me shum kontakt nr viber +383 44 406 206 - 044 406 206


Shpërndaje:

Veturat e fundit