Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 157 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/03/2019 09:52

4,790 EUR

(Çmimi)


5,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 308 1.6 HDI,

Peugeot 308 1.6 HDI, 80 KW Viti i prodhimit 2009, E sapo doganuar dhe homologuar.
Vetura eshte importuar nga zvicrra, Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele.
Opcionet –Ndrrusi Manuel, KlimaTronik dy zona, Radio CD, Senzora parking, Bord Kompjuter, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike,Ulset sport, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik e shume opcione tjera etj.
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit