Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 527 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 15:17

6,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 213 961 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen golf 5

SHES VETUREN GOLF 5 2.0 TDI (I) TKUQE 4MOTION (4×4) ULSET LEKUR ME NXEMJE ME.KOMANDA KLIMATRONIK SHTOPAT R LINE LED NE VLER 400 EURO VETURA OSHT SHUM E RUJTNE ME PREJARDHJE NGA ZVICRA SHPENZIMET MINIMALE TE GJITHA SERVISAT E KRYM REGJISTRIM EDHE 11MUAJ VETURA NUK KA NEVOJ PER ASNJE INVESTIM GOMA TE REJA PER VER DHE DIMER ME NI FJAL VETUR PER MARAKLI
NDRRIM NUK BEJ
VIBER 00383 45 592 234


Shpërndaje:

Veturat e fundit