Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 57 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 15:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70PS Viti 11/08/2009

PEUGEOT 207 1.4 HDI 70PS
Viti 11/08/2009
183.000km te GARANTIRA
Full opcion Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne +38344828753
+38345602836
Mund ta vizitoni ne
Bibaj - Ferizaj ANESI AUTOSALLO
I SAPO DOGANUAR PREJARDHJA NGA FRANCA

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit