Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 448 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:50:57

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
- 109 300 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW CADDY 1.9 SDI

Caddy 1.9 sdi me motorr model te ri me dogan te pagune i po sa ardhun nga gjermonia ne gjendje shum te mire teknike info 044681926

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit