Vetura në shitje Peugeot 107

Kjo veture ka pasur 105 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2019 11:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 115 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 107 1.0i 70ps 12v

NEW ANESI AUTOSALLON

Peugeot 107 1.0i 70ps 12v
Viti 04/05/2009
114397 km të garantume
4 gomat e reja per stinen e dimrit
I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Kontaktoni per me shum informacion
☎️ +38344828753
☎️ +38345602836

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  ESP

  •  CD

  •  Hands-free kit(Adapter)

  •  EDS

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit