Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 532 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 12:47

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Audi A3 1.9 TDI Sportback

Shitet Audi A3 1.9 TDi 2006 , E ardhur nga Ch pronari i par ne Ks , Vetura posedon 2 pal Goma (dimrit dhe te veres) , Klimatronik , Ulse me nxemje ,Pasqyre me nxemje , Abs ,Esp , Cd radio ,Serviset e kryera... Per me shum Tel. 044321466

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit