Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 291 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2019 18:06

9,400 EUR
9,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 241 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen golf 6

Shes gollf 6 2,0 TDI
Vetura osht highline full ekstra
140 hp me fellne te gti-s
Osht shum mir i mir mbajtur dhe pronari i par ne ks
Per me shum info :+38349390715

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit