Vetura në shitje Alfa Romeo Alfa 147

Kjo veture ka pasur 445 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 19:00

2,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Alfarome 147 benzin 2.0 automatik

Alfa romeo 147 .2.0 benzin viti 2003 RKS deri muajin 7 lekur krem komanda ne vollan ne gjendje te mir teknike per ma sbum kotakto ne nr 044425668 edhe viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit