Vetura në shitje Jaguar XF

Kjo veture ka pasur 2914 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 18:57

14,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 156 231 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

JAGUAR XF 3.0 DIZEL LUXORY RKS VITI 2011

• JAGUAR XF 3.0 DIZEL
• MODEL LUXORY
• AUTOMATIK - TIPTRONIC
• I DOGANUAR DHE REGJISTUAR
• SERVISIN KOMPLET TE KRYER
• KAMERA FUNKSIONALE
• KLIMATRONIC 2 ZONALE
• VITI I PRODHIMIT 12.2010 MODEL 2011
• KARRIKAT LIKUR ME NXEMJE
• VOLLON MULTIFUNKSIONL ME NXEMJE
• PANORAM FUNKSIONALE
• SHPEJSI NE VOLLAN
• NAVIGACION - DVD - AUX - 6 CD
• LLEDA PARA MBRAPA XENON
• VETURA E VOZITUR VETEM NJE DORE
• ☎️ 044-360-932 ☎️ 049-797-767 ( +38349797767 )
• QMIMI 14900

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit