Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 319 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/05/2019 03:00

7,300 EUR
7,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 184 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen opel astra j 1.7cdti 2010

Shes opel astra j 2010 1.7 cdti 184000 km, vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asni investim servis osht i bom qe 500km gurtnet e reja perpara dhe mbrapa,shpenzimet i ka te vogla, eshte i ardhur nga zvicrra ne vitin 2018 regjistrimi i pare ne rks.+38345681280

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit