Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 155 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 11:18

4,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 169 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen

Shitet reanult Kangoo i sa po ardhur nga Gjrmania

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)


Shpërndaje:

Veturat e fundit