Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/04/2019 08:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 MODEL TEAM 2011 SA PO ARDHUN

VW GOLF 6 1.6 TDI ME I TE KUQE MODEL BLUEMOTION MODELI TEAM 25.12.2010 PER 5 DT 2011 I SAPO ARDHUN NGA GERMANY I BLER DIREKT NGA PRONARI VEQ NI DOR VETURA MUND TE DERGOHET NE CILIN DO SERVIS TE AUTORIZUAR PER VERIFIKIM TE KILOMETRAVE DHE GJDO GJË TJETER SELF PARKIN - PARKOHET VETË SENZORA PARA DHE MBRAPA GJAMA TE ZI FABRIKISHT ULSET ME NXEMJE UKSET SPORT TEAM ALCANTARA AUX DHE USB KLIMA TRONIK DUAL GUMA DHE FELLNE TE REJA KUK PER TERHEQJE DRITAT ME LEVZIJE AMBIENT LIGHT BORD KOMPJUTER TEMPOMAT 2 QELSA POSEDON LIBER SERVISIT 200.000KM ME GARANCION ULE DHE FILTERA TE NDRRUAR VETURA NUK KA NEVOJ PER AS NJE INVESTIM


Shpërndaje:

Veturat e fundit