Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 138 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/04/2019 08:53

13,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


13,400 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 158 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen BMW X1

BMW X1
X-Drive 2.0D
Gjendje perfekte teknike dhe shume i ruajtur
158000km i ka te garantuara
Klime ,senzora, start-stop auto ,uleset me nxemje, komanda ne timon, 2 pal qelsa
Serviset e kryera ne 155000km, me liber servisi
Manual me 6 shpejtesi
Motori me zinxhir
2 pale goma i ka te reja dimer+ vere, 1 pale jane me fellne te aluminit dhe tjerat me rotkapne origjinale BMW

Ndrim i mundshem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit