Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 235 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/04/2019 08:52

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Audi A3 2013 S-tronik

Audi A3 2013 2.0 Diesel ,full opsion , lleda para dhe mrapa , fellne 18 , S-tronic , Navigacion , start-stop system , senzora parkingu para mbrapa, pulla ne vollon , nxemje ne karrika , xhama te erresuar fabrikisht , ngjyra metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit