Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 208 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 13:53

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 161 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

2008 bmw 320d

2008 BMW 320d
MANUAL
161000 KM
ME DOGANE DHE HOMOLOGIM TE KRYER
E ARDHUR NGA GJERMANIA


Shpërndaje:

Veturat e fundit