Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 404 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 18:53

3,999 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 338 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet passat 3c 2009

Shitet passat 3c 2009 karavan i ardhur nga finlanda pa dogan korp llamell zamajac setin i ndrruar komplet kaishin rebraqni i ndrruar dhe gurthnet mbrapa me diska te ri si dhe serviset e tjera te kryera


Shpërndaje:

Veturat e fundit