Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 267 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:25:10

8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 221 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI HIGLINE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Opcionet 2.0 tdi higline me dogan dhe homologim te paguar i ardhur nga Gjermania me liber servisi dy qelsa i servisuar komplet rrypi dhembzor i ndrrum set
Klimatronik
Bordkompjuter
Tempomat
Senzora parkingu para mrapa
Senzor shiut
Ulset me nxemje
Ulset antillop
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Fellne me goma te reja
Radio cd
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
044 460 171 viber +383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit