Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 160 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/04/2019 17:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW TOURAN 2.0 TDI DSG 7ULSE

OPSIONE :klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne tion ,shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ,ulset me ngrohje, ,navigacion GPS TV HD , dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system ,senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parkim(PARK ASSIT) ,touchpad , tempomat , bordkompjuter , ambinet light , abs , esp , airbag ,fellne , etj . FULL OPSION
www.autotrimishpk.com
Tel: +383 44 535 442 , +383 49 400 503


Shpërndaje:

Veturat e fundit