Vetura në shitje Volkswagen CC

Kjo veture ka pasur 1130 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2019 15:16

17,500 EUR
15,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 172 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturën Volkswagen Passat CC Automatik(F1) 2.0 2012

Shitet Volkswagen Passat CC Automatik(F1) 2.0 2012
Marshi Automatik DSG 6 Shpejtësi
Karburanti: Naftë-Disel
BlueMotion Technology (ndezje dhe fikje automatike)
Ngjyrë e Bardhe
Ulëse: 5
Kilometrazhi :172.800
Radio
Bluetooth
Ekran touch screen
Senzorë parkimi
Asistens Parkimi
Lane Assist ( Asistenc rrugore)
Tiers pressure sensor (Senzor për Presionin e gomave)
Dritare elektrike
Klimë(AC)
Airbag
Alarm
Drita mjegulle
ESP
Auto Hold
Pasqyra elektrike
CD
Aux
Hands-free kit(Adapter)
Fellne 2 palë
Ulëse me nxemje (para)
Interior lëkure dhe shtof (gjyra e zez)
TDI 2.0
Senzorë shiu
BiXeno (dritat)
Timon multifunksional me komande
Voice recognition


Shpërndaje:

Veturat e fundit