Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 784 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/08/2019 13:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 2.0 140ps AUTOMATIK

Vetura eshte ne gjendje te rregullt,e rexhistruar,e ardhur nga zvicrra dhe posedon:drita te mjeglles,senzor para dhe mbrapa,automatik(dhe ndrrimin e shpejtsive ne vollan F1),karrikat me nxemje,navigacion(AUX,SD CARD,MAGAZIN 6cd,)komanda ne vollan,pasqyrat elektronike,pasqyrat me nxemje,dy qelsa,me liber te servisit,140ps etj.


Shpërndaje:

Veturat e fundit