Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1557 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/04/2019 19:27

8,150 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 178 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 1.8 TSI Highlight

Shitet Golf 6 benzin 1.8 TSI, I ardhun nga Zvicrra me liber servisit 178000 km 23.10.2009 118KW
Regjistrim KS deri ne dhjetor 2019
me shume info: [email protected]

DSG me 7 shpejtesi
Xhamat e erresuar prej fabrikuesit
Nxemje ne karrika
Tempomat
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Timon multifunctional
Handsfree Parrot
Goma te dimirit dhe veres

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit