Vetura në shitje Mercedes-Benz 320

Kjo veture ka pasur 1875 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/05/2019 09:18

6,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


6,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3290 cm³ 299 015 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES E CLAS 320 CDI AVANTGARDE

MERCEDES E CLAS 320 CDI
[ ] AVANTGARDE AUTOMATIK
[ ] RKS 1 VIT INFO 📞🔔049160886
[ ] POSEDON....:
[ ] KlIMATRONIC 2 ZONALE
[ ] ARBAG CENTRAL ALARM
[ ] ESP SRS KARRIGAT GJYSEM LEKUR
[ ] +ME NXEMJE ME LEVIZE KOMAND !
[ ] GJAMAT X4 ME RRYM DHE KOLOR
[ ] 4 GOMAT TE REJA FELLNE R17
[ ] XENOZR SHIJU XENZOR PARKIMI
[ ] PARA MBRAPA DHE NE GJAM
[ ] VETURS GJENDET NE KOMORAN !


Shpërndaje:

Veturat e fundit