Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 951 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2019 18:16

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 178 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Mercedes benz c 220

Baterin e re, gomat e dimrit dhe veres te reja me fellne dy part, vetura esht e kompletuar, pronar i par qe 4 muaj


Shpërndaje:

Veturat e fundit