Vetura në shitje Land Rover Range Rover Evoque

Kjo veture ka pasur 558 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2019 16:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2179 cm³ 124 878 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Land Rover RR Evoque SD4

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Interior lëkure


Shpërndaje:

Veturat e fundit