Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 46 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2019 18:43

15 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

-BMW X5 3.0 NAFTË

-BMW X5 *M-PAKET* 3.0 XDRIVE
-VITI 2008 -KAMBIO AUTOMAT -DISTRONIK
-START/STOP (NDEZJE ME GISHT)
-KAMER PARKIMI
-MONITOR QE TREGON -NAVI,KOMPUTER BORD,AUX,BAGAZHIER ME 6CD,
-TIMONI ME KOMANDO -KLIMA DIXHITALE ME DY ZONA (PARA DHE MBRAPA) -SENSOR PARKIMI -SEDILJE ELEKTRIKE, ME NGROHJE (MEOMORIZIM)
-TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER -FENERET XENO/BIXENO -GOMA CONTINENTAL 80% TE REJA
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-TAVAN XHAMI ME HAPJE 📌MAKINA DISPONON 220.000 KILOMETRA ORIGJINALE 📌 📌GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE,MOTORRIKE DHE VIZUALE📌 📌ME DOGAN DHE LETRA TE PAGUARA.📌 PER ME TEPER INFORMACION
☎☎068 31 87 494


Shpërndaje:

Veturat e fundit