Vetura në shitje Kia Retona

Kjo veture ka pasur 339 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/04/2019 16:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Kia Retona 4x4 Full Extra

Shitet xhipi Kia Retona Full Extra ne gjendje perfekte fizike dhe optike
I pershtatshem edhe per bjeshk
Xhipi eshte shume i ruajtur dhe pa asnje grrithe
4x4 i punon
Xhipi eshte e vitit 2000 ka motorr 2.0 dizell
Posedon klim airbag fellne alumini muzik hidraulik etj
RKS edhe 11 muaj
Xhipi i ka te kryera te gjitha servisat dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Qmimi i diskutueshem
Per me shume info shkruani chat ose kontaktoni ne numrin e telefonit +383 44 206 168 ose +377 45 671 025


Shpërndaje:

Veturat e fundit