Vetura në shitje Fiat Bravo

Kjo veture ka pasur 497 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/05/2019 17:36

5,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 185 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Jasmin

  • Prizren
  • +38344560099

Fiat Bravo 1.9 Multijet 150 PS Sport 2007

Ne shitje Fiat Bravo 1.9 Multijet 150 PS Sport, ne gjendje shume mire teknike dhe optike. Importuar nga Zvicra. Pronari i pare ne Kosove.
Viti: 2007.
Motori: 1.9 multijet diesel 150 PS.
Kilometra: 185 500 te garantume me liber. Shume ekonomik.
Tempomat.
Hill Holder.
Klima dy zonale.
Marshal: Manual me 6 shpejtesi + R.
Senzora per parkim mbrapa.
Enterieri sport me ulse sport.
Felne me goma te veres 18" dhe me goma te dimrit 15".
Timon servo me City mode dhe me pulla.
Dy usb. Muzike mp3. Subwufer fabrikisht ne gepek.
Navigacion me usb dhe cd.
Drita full LED edhe jasht edhe brenda.
Drita led ne dere me logo FIAT.
Drita per dite LED. Maglenka LED dhe me funksionin e ndezjes në kthesa.
Drita per tabela LED. Drita ne kabine dhe gepek LED.
Auspuh sport.
Dy qelsa.
Shume i rujtum edhe brenda edhe jashte. Regjistrim deri 03.08.2019.
Info: +383 44 560 099.
Çmimi: 5000 €.


Shpërndaje:

Veturat e fundit