Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 73 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 21:55:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Touran Disel 1.9 DSG , Automatik

Shitet Tourani viti i prodhimit 2008 Disel 1.9 , Automatik DSG , me 5 ulse .
Vetura është ne gjendje te mirë teknike dhe optike , e ardhur nga Zvicrra e doganuar dhe e regjistriar ne emrin tim.
Te gjitha serviset i ka te kryera ne Zvicerr posedojm edhe dokumendtacionin e servisit si ne Zvicerr ashtu edhe ne Kosovë .
Vetura mund te kontrollohet ne te gjitha serviset si per gjendjen e vetures ashtu edhe per kilometra.
Posedon DVD , navigacion dhe kamer mrapa
Kontakti. +38344340450


Shpërndaje:

Veturat e fundit