Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 122 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:22:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 217 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra H 1.7 cdti

Opel Astra 1.7 Cdti
Viti Prodhimit:2009
Me dogan
Km:217.000
Tel: +38349739999

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit