Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 356 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/05/2019 08:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 123 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6

Golf 6 2.0TDI viti 2009 vetura esht e posa doganuar ka te kryer doganen dhe homologimin Me dy qelsa liber servisi klim radio cd fellne kuken per me shum info +38344799710 049861777


Shpërndaje:

Veturat e fundit