Vetura në shitje Renault Megane

Kjo veture ka pasur 430 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2019 11:36

5,990 EUR

(Çmimi)


6,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 267 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Megane – 1.5 DCI,

Renault Megane – 1.5 DCI, 81 KW Viti i prodhimit 2010, importuar nge zvicrra I doganuar dhe Homologuar Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele..
Opcionet –, Pulla ne timon , KlimaTronik dy zona, Radio CD + AUX ,SD Card, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, dy qelesa e shume opcione tjera etj.
Cmimi – 5990 euro kurse me ndrrim 6300 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869Viber +38344116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit