Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 210 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/04/2019 16:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 159 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A4 2.0 TDI S-TRONIC NEW MODEL 2015

Ngjyra e bardhe metalike (PERLE) , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset lekur , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory ,ulset me masazh, navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,
bordkompjuter radio CD USB,me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , kamer ,zerimin Bose audio , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442


Shpërndaje:

Veturat e fundit