Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1177 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/05/2019 14:17

9,250 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 PS DSG AUTOMATIK

049 498 598

VW GOLF 6 2.0 TDI TEAM DSG AUTOMATIC TIPTRONIC VITI 2010,DY QELSA,KM DHE AKSIDENT I GARANTUAR,XENON BI XENON
TEMPOMAT, BORDKOMPJUTER,
KLIMATRONIK DY ZONALE,PARK SENZORA,PARA DHE MBRAPA,KARRIKAT  ME NXEMJE,SENZOR TE SHIUT,4' XHAMA ME RRYM,PASQYRET ME RRYM DHE NXEMJE,ABS,ESP,ALARM,I PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE ,ME DOGAN DHE HOMOLOGIM TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit