Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 303 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/05/2019 14:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 826 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW GOLF 6 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG MODELI HIGHLINE PA DOGAN

GOLF6 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2009 HANILINE 81 KAVE 110 PESE KM 235423 TE GARATUME PER KTO KA LIBERE SERVISTI KA KLIMA TRONIK KARRIA ME NXEMJE SHIBERE KOMADA NE TIMON SHPESI NE TIMON SENZORA TE SHIJUTU TEPOMAT BORDKUPJUTER SENZORA PARA DHE MRAPA NOVIGACJON OSHTO PA DOGAN I PO SA ARDHUR NGA BELGJIKA 044 949 325 EDHE NE VIBER +37744949325

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit