Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1142 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2019 09:12

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 252 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK

PASSAT 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK
KLIMATRONIK
AIRBAG
ESP
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
FELLNE
REGJISTRIM DERI 04/02/2020
GJENDJE SHUM TMIR
044 316 677

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit